Rubriky
Mapa služeb

Zkrášlete svůj interiér s 3D samolepkami Ambiance Wooden Vases

Hledáte lék na holé zdi? Právě jste ho našli! Tyto samolepky s 3D efektem zastanou tři poličky i dekoraci a to bez jakéhokoliv vrtání. Na první pohled totiž nepoznáte, že jde o samolepku. Geniální řešení pro holé zdi!

Vlastnosti samolepek

Když se podíváte na tyto samolepky, máte pocit, že vidíte malé květináče s rostlinami, které jsou naskládané na poličce. Ale nemýlíte se, je to skutečně 3D efekt. Tyto samolepky vám dodají kousek přírody do vašeho bydlení. Sada obsahuje 3 samolepky s 3D efektem. Můžete je nalepit vedle sebe, nebo každou jinam. Jsou vyrobeny z kvalitního vinylového materiálu, který se snadno aplikuje a nevznikají žádné bubliny.

Jak aplikovat samolepky? Na základě našich zákazníků jsme si uvědomili, že mohou mít z aplikace samolepek malé obavy. Proto jsme pro vás připravili návod na aplikaci, který vám pomůže, jak tyto samolepky jednoduše a rychle nainstalovat. Návod najdete na našich stránkách k produktem.

Kde mohu tyto samolepky zakoupit?

Produkt můžete zakoupit na našich stránkách www.kupsinabytek.cz, kde najdete jak tyto samolepky, tak i další dekorační prvky pro váš domov.

Jaké jsou výhody nákupu na našich stránkách?

Naše stránky vám nabízí širokou nabídku různých dekorací a nábytku. Nakupovat u nás je jednoduché a pohodlné. Produkt si můžete objednat z pohodlí domova, a to kdykoliv v průběhu dne či noci. Rychle doručíme a garantujeme vám vrácení peněz, pokud s produktem nejste spokojeni. Váš nákup u nás bude bezpečný a jednoduchý.

Samolepky