Rubriky
Mapa služeb

Závěsný noční stolek Mistral od Hammel Furniture v černé barvě

Noční stolek Mistral přinese spolu s úložným prostorem do vaší ložnice i stylový design. Elegance nočního stolku schovává jednu zásuvku za látkovými dvířky se soft close systémem.

Výhodou těchto dvířek je, že přes ně prochází signál i zvuk z reproduktoru. To se vám určitě bude hodit, když budete chtít v klidu poslouchat hudbu nebo audioknižku. Navíc vás tato vlastnost ochrání před nevzhlednými kabely, které by pokazily celkový dojem z vaší ložnice.

Vhodný do moderních i skandinávských interiérů

Noční stolek Mistral zakomponujete do moderních interiérů, nebo jím můžete doplnit interiéry ve skandinávském stylu. Černý nábytek vypadá velmi elegantně a zároveň není příliš výrazný, takže se dobře hodí do různých barevných kombinací.

Noční stolek je navíc závěsný, takže ušetříte místo na podlaze. To oceníte zejména v menších ložnicích, kde se každý centimetr počítá.

Kde si noční stolek Mistral můžete pořídit?

Pokud vás noční stolek Mistral zaujal, můžete si ho zakoupit na stránkách CODINA.cz. Na webu najdete i řadu dalších nábytkových kousků od známých i méně známých značek. Prohlédněte si nabídku a vyberte si to, co dokonale zapadne do vašeho domova.

noční stolek Mistral od Hammel Furniture

Přejeme vám příjemné nakupování a hezké zařízení vaší ložnice!