Rubriky
Mapa služeb

Unikátní železné dekorace s listovými motivy od Maury Ferrettiho – Loppy Right

Stačí trocha lesku a exotiky a získáte dokonalý recept na moderní interiér. Nástěnná dekorace od značky Mauro Ferretti má obojí a tak se můžete už brzy těšit na pocit luxusu, který vás s nimi obklopí ze všech stran.

O značce:

Mauro Ferretti na trhu působí více než třicet let. Hravě vás přesvědčí, že Italové jsou mistry nejen ve světě módy, ale řadí se mezi absolutní špičku i ve světě nábytku a bytových doplňků.

Jejich nejnovější kolekce dekorací na zdi Loppy Right je rozhodně výjimečná. Tento produkt je nejen vizuálně působivý, ale také velice praktický a funkční.

Železná nástěnná dekorace s motivy listů je dokonalým příkladem toho, jak může kovový materiál vypadat sofistikovaně a elegantně.

Loppy Right produktový obrázek
Nástěnná dekorace Loppy Right od Maury Ferrettiho

Tento kus nábytku okamžitě oživí jakýkoliv vzhled vašeho pokoje. Váš interiér rozzáří styling s přírodními motivy a geometrických tvarů. Pokojové okno ve vašem obýváku vám již nemusí sloužit jen jako zdroj světla, ale stane se i jakéhosi uměleckého díla.

Přírodní motivy listů vytvářejí krásnou rovnováhu mezi zemí a vodou, což je skvělým doplňkem k jakémukoliv bytu. Listy jsou ručně vyráběné kousek po kousku a každý kus je jedinečný.

Detail Loppy Right
Detail dekorace Loppy Right od Maury Ferrettiho

Tak co na to říkáte? Myslíte si, že by se tato dekorace perfektně hodila do vašeho bytu? Pokud ano, neváhejte a navštivte stránky Vybírej nábytek, kde si můžete tento kus nábytku rychle a snadno objednat.