Košík 0
Produkt byl úspěšně přidán do nákupního košíku
Počet
Celkem
Počet chyb0položky ve vašem košíku. 1 produkt v košíku.
Celkem za produkty:
Celkem za doručení:  Bude determinováno
Celkem
Pokračovat v nákupu Pokračovat do pokladny

16 POE port switch pro ip kamery s 2 port 1000M uplink 1 port SFP, PoE Ethernetový Switch poe 48v spínač

1 387.37 Kč
  • Typ Přepínače: Rychlé Přepínání
  • Certifikace: CE FCC ROHS
  • Režim komunikace: Full-Duplex & Half-Duplex
  • VLAN: NO
  • Přenosová Rychlost: 10/100/1000Mbps
  • Funkce: poe
  • Spínací Schopnost: 16G
  • Balíček: Ano
  • Značka: hasivo
  • Počet Rozhraní: 18
  • Číslo Modelu: S2600P-16F-2G-1S

Nové

- +

Popis Produktů

Automaticky detekuje a napájení pro napájená zařízení, odpovídá IEEE 802.3 af/at PoE++/HiPoE, hasivo neřízený přepínač PoE(Ai-verze) má nové funkce HiPoE a PoEdog, které mohou efektivně vyřešit napájení problémy high-power zařízení, jako high-power dome kamery a bezdrátový přístupový bod AP a dosáhnout automatické obnovení, když se stroj porouchá.Podobně, to může vyřešit problémy, které restartujte zařízení jednou ročně na místě a požadavky na instalaci na více přepínačů.

Fast Ethernet Přístup+Gigabit Uplink

* 16*10/100M PoE port+2*1000M Uplink port+1*1000M SFP. * Všechny porty podporují non-blokování přenosu na wirespeed. * Podpora IEEE 802.3 x a Protitlaku.

PoE Funkce

* 16*10/100M PoE port(spokojeni v prostředí, v bezpečnostní monitoring, telefon, zasedací systému a bezdrátové pokrytí.). * S PoEdog funkci, že když PoE, spínač může dosáhnout real-time detekce na poháněl zařízení.A spínač se automaticky nastaví porty a pak obnoví PoE napájení, dodávky, aby se žádná povinnost splní. * V souladu se standardem IEEE 802.3 af/at/PoE++/HiPoE,celé zařízení PoE výstupní výkon 150/300W(první port může být na výstupu HiPoE_60W a další jeden port PoE napájení až 30W). * Automaticky detekuje a napájení pro PoE zařízení. * Prioritní mechanismus(před ochrana na portu napájení).

Provozní Režimy

* N---Standardní Normální(všechny porty volně komunikovat a přizpůsobí společné přenosové prostředí). * V---Port izolace(16 fast ethernet portů izolovat od sebe navzájem a jsou vhodné pro použití prostředí připojeno k bezdrátové AP potlačit sítě storm a podporovat výkon sítě). * S---Ultral-daleko režim(navržen speciálně pro dálkovou prostředí aplikace až 250 metrů.).

Model

S2600P-16F-2G-1S

100M POE Rj45

16

1000M UPLINK

2

1000M SFP

1

Mechanismus Výměny

Store-and-forward

Šířka pásma

16G

MAC

4K

Životního prostředí

Pracovní Teplota: -10℃~55℃

Skladovací teplota: -40℃~70℃

Pracovní Vlhkost :10%~90% RH non-kondenzační

Skladovací Vlhkost:5%~90% RH non-kondenzační

POE

IEEE802.3af/at celkem :300watt

Model systému

Default standard /Super 250 m

Příkon

AC 100-240V 50/60Hz

Standardy, Protokoly

IEEE 802.3

IEEE 802.3 i 10BASE-T

IEEE 802.3 u 100BASE-TX

IEEE 802.3 z 1000BASE-X

IEEE 802.3 af/at

IEEE 802.3 x

IEEE 802.1 q

Rychlost

Ethernet 10Mbps half-duplex, 20Mbps full-duplex

Fast Ethernet 100Mbpshalf-duplex, 200Mbps full-duplex

Gigabit Ethernet 2000Mbps full-duplex

Network Media

10Base-T: Dvojice 2 Kategorie 3(Cat3) a výše UTP/STP(≤250 m)

100Base-TX: Pár 2 Kategorie 5(Cat5) a výše UTP/STP(≤150 m)

000Base-SX:62.5 µm/50µm fondů peněžního trhu(2m~550m)

1000Base-LX:62.5 µm/50µm MM(2m~550m) nebo 10µm SMF(2m~5000m)

Specifikace produktu

Produktu Velikost: 295 mm*195 mm*45 mm(L*W*H)

balíček Velikost: 410mm*280 mm*100 mm(L*W*H)

Hmotnost:2,5 kg

Štítky: 10g sfp, spínač tkané průmyslové, fiber spínač, eth horník, pozadí pro narozeniny, večírek, síťový přepínač, ethernet gigabit switch, bílý přepínač ethernet, 4k 8mp ip, 8 poe port switch

Související produkty