Rubriky
Mapa služeb

Stylový konferenční stolek Hanah Home Glass v hnědém provedení s výškou 75 cm

Jestli hledáte kousek nábytku, který vám bude sloužit nejen jako praktický a funkční, ale také jako ozdoba interiéru, pak byste se měli podívat na konferenční stolek od Hanah Home. Tento extravagantní konferenční stolek GLASS s prosklenými boky, dřevěnou poličkou a deskou je skutečným lákadlem pro milovníky moderního designu.

Vyroben z kvalitního skla a dřeva

Konferenční stolek Hanah Home GLASS je vyroben z kvalitního skla a dřeva, což mu dodává jedinečnou eleganci a robustnost. Maximální nosnost tohoto stolu je 30 kg, takže bez problému unese všechny vaše knihy, dokumenty a další potřeby.

Rozměry stolu

Tento konferenční stolek má šířku 75 cm, výšku 40 cm a hloubku také 75 cm. Díky těmto rozměrům se vejde do většiny prostor a můžete si být jisti, že bude vypadat skvěle.

Designový klenot každého interiéru

Extravagantní design tohoto stolu z něj dělá skutečný klenot každého interiéru. Jeho prosklené boky a dřevěné prvky spolu vytváří perfektní kombinaci moderního a rustikálního stylu. Navíc jeho klasické hnědé provedení dodává celkovému vzhledu dojem noblesy.

Kde si můžete konferenční stolek Glass od Hanah Home pořídit?

Pokud jste se rozhodli pro tento elegatní konferenční stolek od Hanah Home, tak si ho můžete pořídit na interierio.cz. Tento e-shop vám nabízí širokou škálu designového nábytku a doplňků pro váš interiér v různých cenových kategoriích. Stačí si jen vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Konferenční stolek Hanah Home Glass

Ilustrační obrázek konferenčního stolku Hanah Home Glass

Navštivte interierio.cz a pořiďte si tento stylový konferenční stolek Hanah Home Glass v hnědém provedení s výškou 75 cm, který se stane dominantou každého prostoru.