Rubriky
Mapa služeb

Stylové keramické umyvadlo na desce Rea Roxy B Stone L. šedé

Moderní série umyvadel, připomínající přírodní kámen. Rea Roxy B Stone L. šedé je naprostým základem pro moderní a stylovou koupelnu, kterou bude mít rád každý, kdo touží po dokonalém designu. S ním si vybavíte svůj vodovodní koutek na nejmodernější úroveň.

Keramické umyvadlo Rea Roxy B Stone L. šedé

Ergonomický tvar mísy umožňuje volný odtok vody

Rea Roxy B Stone L. šedé se pyšní ergonomickým tvarem, díky kterému má voda volný odtok k odpadu bez rizika hromadění tekutin. Toto je velkou výhodou oproti klasickým umyvadlům s vytékacími kanálky, kde může dojít k občasnému zadrhávání tekutin.

Keramické umyvadlo Rea Roxy B Stone L. šedé

Umyvadlo se může namontovat na desku nebo na stěnu

Délka: 490 mm, šířka 310mm. Umyvadlo Rea Roxy B Stone L. šedé lze snadno a rychle namontovat na desku nebo na stěnu podle Vašich přání a potřeb, čímž Vám usnadní celkovou instalaci do Vaší koupelny. Ideální pro každého, kdo chce, aby jeho koupelna byla krásná a praktická.

Keramické umyvadlo Rea Roxy B Stone L. šedé

Nezpochybnitelnou výhodou tohoto keramického umyvadla je také jeho jedinečný design. Stylové rovinné linie s decentním dotykem přírodního kamene Vám dodají do Vaší koupelny tu pravou atmosféru. Pokud hledáte dokonalou rovnováhu mezi funkcionalitou a designem, umyvadlo Rea Roxy B Stone L. šedé je nejlepší volbou pro Vás.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost mít vlastní keramické umyvadlo Rea Roxy B Stone L. šedé za skvělou cenu, která Vás příjemně překvapí.