Rubriky
Mapa služeb

Novinka od MebleDomi: Rohová rozkládací pohovka Smile 2A3/3A2 v elegantní černé barvě

Novou lahůdkou pro milovníky moderního nábytku je unikátní rohová sedací souprava Smile od výrobce MebleDomi. Tento produkt se vyznačuje nejen originálním designem, ale také vysokým komfortem užívání a praktickou funkcí rozkládacího lůžka.

Stylový kousek pro váš obývací pokoj

Smile je navržena tak, aby splňovala požadavky těch nejnáročnějších zákazníků. Kombinace moderní formy a pevné konstrukce zaručuje, že nová pohovka bude nejen krásným, ale i praktickým kouskem do vašeho obývacího pokoje. Výrobce použil kvalitní materiály, aby byla pohovka pro vás co nejpohodlnější.

Důležitou vlastností rohové pohovky je funkce snadného a rychlého rozložení na spaní. Tuto funkci oceníte při přespávání svých hostů a ještě více, když ji nebudete muset nikam ukládat. Celková velikost rozkládací pohovky je 310 x 230 cm, takže si v ní pohodlně odpočinete nebo se v ní natáhnete při čtení oblíbené knihy.

Specifikace produktu

Zásobník na lůžkoviny

Smile disponuje úložným prostorem pro lůžkoviny, takže je pro vás snadné prostor efektivně využít.

Funkce spaní

Obývací pohovka je rozkládací a lze ji snadno přeměnit na spaní, takže umožní spát i většímu počtu hostů.

Typ rohu

Smile má univerzální roh a proto ji lze umístit na jakoukoliv ze stran pokoje. Můžete si ji objednat s pravým, nebo levým rohem.

Výplň sedadla a opěradla

Sedací a opěrná část jsou vyplněny kvalitní polyuretanovou pěnou T30 (10 cm silná vrstva) a T25 (7 cm silná vrstva). Tyto materiály jsou zdrojem velkého komfortu a pohodlí pro vaše záda.

Rám zhotoven ze dřeva a laminátových desek

Robustní konstrukce je zhotovena ze dřeva a laminátových desek, a tím zajišťuje stabilitu a bezpečné užívání při každé příležitosti.

Nastavitelná opěrka hlavy

Smile má nastavitelnou opěrku hlavy, kterou lze snadno přizpůsobit vašim potřebám. K dispozici jsou 5 úrovní.

Materiál

Smile je k dispozici v luxusní tkanině se směsí bavlny, elastanu a polyesteru v elegantní černé barvě.

Více informací a možnost objednání této novinky naleznete na stránkách společnosti MebleDomi na adrese: www.codina.cz/produkt/mebledomi-rohova-rozkladaci-pohovka-smile-2a3-3a2-cerna

Rohová rozkládací pohovka Smile

Je čas na proměnu obývacího pokoje s novou rohovou pohovkou Smile. Přidá do vašeho interiéru stylový a moderní prvek, který ocení jak vaši hosté, tak vy sami při každodenním odpočinku. Objednejte si naše novinky během prvního měsíce a získejte slevu 10%.