Rubriky
Mapa služeb

Novinka! Luxusní masivní sheeshamový TV stolek Rubik s délkou 135 cm od Moebel Living


Novinka! Luxusní masivní sheeshamový TV stolek Rubik od Moebel Living

Televizní stolek Rubik patří do stejnojmenné série nábytku, při jejíž výrobě bylo použito masivní lakované sheeshamové dřevo s ponechaným přírodním odstínem. Díky tomu vynikla nádherná kresba použitého dřeva, která dodává celému výrobku na zajímavosti.

Stolek Rubik disponuje dvěma policemi a dvěma zásuvkami, které bez problémů nabízí dostatek úložného prostoru. Spolu s dalším nábytkem ze série Rubik uspokojí tento stolek zejména ty, kteří milují kvalitní materiály a ocení jedinečnost a originalitu přírodního produktu.

Novinka od Moebel Living má délku 135 cm a je ideální pro větší obývací pokoje. Navíc lze snadno sladit s dalším interiérovým designem, protože jeho přirozený nádech řadí Rubik do trendu spřízněného s přírodou.

Přírodní sheeshamové dřevo

Masivní sheeshamové dřevo, použité při výrobě Rubiku, patří mezi kvalitní exotické dřevo. Tento typ dřeva pochází ze stromů, rostoucích v tropických oblastech Indie. Má pevnou texturu, která je ideální pro vysoce kvalitní nábytek.

Zajímavé je také to, že odstíny sheeshamového dřeva se mohou výrazně lišit a každý výrobek z něj nabízí odlišnou kresbu a vzor. Sheeshamové dřevo je velmi trvanlivé a odolné proti vlhkosti, a proto nemusíte mít obavy jeho umístění v obytných prostorech.

Použití Rubiku v interiéru

Stolek Rubik se skvěle hodí do nejrůznějších typů interiérů, jako jsou moderní, minimalistické nebo rustikální. Její elegantní design vynikne zvláště v prostorných obývacích pokojích. Pokud ale chcete, aby se Rubik stal dominantou v místnosti, může být doplněn dalším nábytkem ze série Rubik, jako jsou komody, konferenční stolky nebo policové skříně.

Zkrátka, Rubik od Moebel Living nabízí skvělou příležitost, jak vytvořit kouzelný, přírodní a exotický interiér, a to bez kompromisů s kvalitou.

Moebel Living - Sheeshamový TV stolek Rubik

Krátké čistící tipy

Pro každodenní údržbu použijte měkkou prachovku bez brusných účinků. Pokud bude potřeba Rubik umýt, použijte mýdlovou vodu a promoknutou houbu, poté povrch osušte. Nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Rubik je vyroben z přírodního dřeva a proto ho doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může docházet k deformaci a popraskání.

Moebel Living - Sheeshamový TV stolek Rubik

Rubik od Moebel Living je kvalitním produktem s nádhernou a jedinečnou kresbou přírodního dřeva. Skvěle zapadne do moderních a rustikálních interiérů. Vzhledem ke svému dokonalému zpracování a trvanlivostí se stane oblíbeným kusem v obývacích pokojích a dalších obytných prostorách.