Rubriky
Mapa služeb

Nová sedací souprava Perry v levé provedení – světle a tmavě hnědá


Nová sedací souprava Perry v levé provedení

Moderní rohová sedací souprava s praktickým úložným prostorem

Sedací souprava Perry je ideálním kouskem pro každý moderní interiér. Díky světle a tmavě hnědé kombinaci barev a praktickému úložnému prostoru, se stane nejen ozdobou prostoru, ale také velmi užitečným kouskem nábytku. Navíc se jedná o rozkládací sedačku, takže v případě potřeby může sloužit jako pohodlné místo pro příležitostné spaní.

Kvalitní výplň pro pohodlné sezení

Výplň sedáku tvoří kombinace pružin faliste s kvalitní PUR pěnou. Tento způsob výplně zajistí maximální pohodlí při sezení na této sedačce. Každý, kdo rád relaxuje před televizí, si tuto sedačku určitě oblíbí.

Barevná variabilita sestavy

Tato sedačka je potažena kvalitní látkou v kombinaci s barevným akcentem tón v tónu. Nabízíme Vám tuto sedací soupravu i v dalších barevných variantách, takže si svůj oblíbený odstín můžete snadno vybrat.

3 velké opěrné polštáře a další výhody

V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře a 3 malé bederní polštářky, takže si můžete nastavit opěrky podle svých potřeb. Další, kdo oceňují komfort této sedačky, budou potěšeni praktickým úložným prostorem, který umožní ukládání různých potřebných věcí jako jsou deky nebo polštáře. Naopak ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně, ale i tak si můžete při získání této sedačky za velmi dobrou cenu pořídit moderní nábytek do svého obývacího pokoje.

Sedačku si můžete zakoupit nyní na našem eshopu

Chcete si pořídit novou sedací soupravu Perry v levé provedení? Nakupte ji nyní na našem eshopu. Navíc nyní nabízíme slevu na tento produkt, takže ji získáte za ještě lepší cenu. Tuto nabídku nevynechejte a dopřejte si nábytek, který Vám bude sloužit spolehlivě a dlouhodobě.

Obrázky

Nová sedací souprava Perry v levé provedení - světle a tmavě hnědá
Nová sedací souprava Perry v levé provedení - světle a tmavě hnědá
Nová sedací souprava Perry v levé provedení - světle a tmavě hnědá

© 2021 Skvělý Nábytek s.r.o.