Rubriky
Mapa služeb

Noční stolek YEPPUGA – stylový kousek pro váš pokoj v dub bílé barvě

Noční stolek YEPPUGA je perfektním doplňkem vašeho ložnice. Jedná se o jednoduchý noční stolek s korpusem v dekoru dubu, který je doplněn bílými dvířky a dvěma policemi. Stolek v kombinaci barevného provedení dub a bílé barvy je vkusný a minimalistický, takže se bude hodit k různým interiérům.

Proč si pořídit noční stolek YEPPUGA?

Pokud hledáte stylový a praktický noční stolek, který vám poslouží nejen jako dekorace místnosti, ale také jako úložný prostor, pak je YEPPUGA tou správnou volbou. Stolek vám nabídne dostatek prostoru pro umístění lampičky, knihy nebo sklenky s vodou.

Popis nočního stolku YEPPUGA

Noční stolek YEPPUGA je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné a zároveň lehké. Stylový kousek o rozměrech 40 x 40 x 55 cm se snadno přizpůsobí vašemu interiéru a poskytne vám dostatek úložného prostoru. Konstrukce stolku je stabilní a odolná, takže se nemusíte bát, že by vám stůl při každodenním používání nějak podklouzával či se hroutil.

Technické informace o nočním stolku YEPPUGA

Noční stolek YEPPUGA váží pouhých 14 kg a je snadno přenosný. Výrobce dbal na to, aby byl stůl snadno sestavitelný a aby ho zvládli sestavit i lidé bez praktických zkušeností. Stůl je vhodný pro použití v ložnici, ale bez problémů ho můžete využít i v obývacím pokoji nebo kdekoliv jinde.

YEPPUGA na webu sidonia.cz

Jestliže vás zaujal noční stolek YEPPUGA, určitě byste měli navštívit web sidonia.cz a podívat se na další produkty tohoto výrobce. Můžete tak najít další stylové a kvalitní kousky nábytku pro svůj domov. Pokud si objednáte noční stolek YEPPUGA na sidonia.cz, můžete ho mít doma již za několik dní.

Noční stolek YEPPUGA

Závěr

Noční stolek YEPPUGA je stylový kousek nábytku, který poslouží nejen jako dekorace vaší ložnice, ale také jako praktický úložný prostor. Kombinace dekoru dub a bílé barvy je velmi vkusná a minimalistická, tudíž se bude hodit k různým interiérům. Pokud hledáte kvalitní noční stolek, který se snadno sestavíte a který vám bude sloužit po mnoho let, pak je YEPPUGA tou správnou volbou. Na webu sidonia.cz si můžete objednat tento stylový kousek již dnes.