Rubriky
Mapa služeb

Moderní modrá pohovka Forie DUO – vykouzlí útulnou atmosféru v každém interiéru

Není nic hezčího než domov, který je vybaven vkusným a kvalitním nábytkem. A jednou z velmi důležitých součástí vybavení domova je bezpochyby pohovka. Moderní design a pohodlnost jsou při výběru nejčastějšími volbami. Značka Forie nabízí přesně to, co od pohovky očekáváme. A když se navíc jedná o modrou barvu, tak celý váš byt dostane nový rozměr.

Pohovka Forie

Moderní a nadčasový design jsou charakteristikou této pohovky. Vysoké polštáře nabídnou dostatek opory vaší páteři a vy už jen můžete pohodlně sledovat své oblíbené seriály. Pohovka je rozkládací a může tak sloužit k přespání hostů. Akční cena je platná pro potah na fotografii.

Pohovka Forie nabízí:

  • 3R: 222x71x75cm
  • Spaní: 188x140cm
  • Rozkládací
  • Úložný prostor

Sedačky jsou další součástí, která pomůže vytvořit útulnou atmosféru v bytě nebo domě. Rozkládací a šetřící peníze, protože mohou sloužit i vašim hostům v případě potřeby spánku v noci.

Moderní design a pohodlí

Modrá pohovka Forie DUO dodá každému interiéru neotřelou atmosféru. Barva modrá přináší pocit klidu a rovnováhy, což je propojeno se zdravým a příjemným vnímáním celkově. Pohovka Forie nabízí i skvělý úložný prostor, takže výsledek je praktický i krásný.

„Sednout si, nic nedělat a odpočívat, to je jedna z prostých radostí života. A právě pro takové okamžiky máme připraveny měkoučké, pohodlné sedačky, do kterých se můžete zabořit a nemyslet na nic… nebo nanejvýš na to, kdo vám dolije sklenku vína.“

Akční cena

Moderní modrá pohovka Forie DUO může být vaše již za skvělou cenu. Akční cena platí pro potah na fotografii. Pohovka je rozkládací a poslouží k občasnému přespání vašich hostů. Nabízí rovněž úložný prostor, takže je to skvělá volba i z praktického pohledu.

Nenašli jste tu správnou pohovku? Navštivte www.srovnavacnabytku.cz‚; ?>, kde najdete další různé varianty a barvy.

Modrá pohovka

Závěr

Výběr nové pohovky by neměl být rozhodnutím na poslední chvíli. Je důležité investovat čas i peníze do kvalitního kusu, který bude sloužit dlouhodobě. Modrá pohovka Forie DUO vykouzlí útulnou atmosféru a je skvělým doplňkem do moderního interiéru. Rozhodli jste se pro ni? Pak jen vyplňte objednávkový formulář, a vaše nová pohodlná sedačka dorazí až k vám domů!