Rubriky
Mapa služeb

Moderní levý rohový nábytek Paros ve světle šedé barvě

Moderní sedací souprava Para je právem nazývána levou rohovou nábytkovou parou, která disponuje elegantním a čistým designem. Dokonale se začlení do každé moderní domácnosti a několikaletou životností si dokáže získat vaši náklonnost.

Sedací souprava Para

Popis produktu:

  • Sedačka je rozkládací: Tento fakt se vám zaručeně bude hodit, když budou přespávat vaši hosté. Přemění se do pohodlného lůžka, které poskytuje i patřičný prostor pro nohy.
  • Obsahuje úložný prostor: Tento nábytek není jen o kráse a pohodlí, ale i o praktičnosti. Využijete li úložného prostoru, máte dostatek místa na uložení všeho možného, co v každodenním životě potřebujete.
  • Je vyráběn z kvalitního materiálu: Textilie Paros je vyrobena ze 100% polyesteru, který je velmi jemný a hebký na dotek. Má schopnost odolávat UV záření, udržuje si tak stálost barev i při denním světle a nežmolkuje. Látka je dostatečně pevná a odolná, takže vydrží mnoho let.
  • Má stabilní dřevěnou konstrukci: Konstrukce z masivního dřeva a překližky zaručuje stabilitu a odolnost sedačky.
  • Je dodávána v potahu jako na fotografii: Světle šedá je barva, o které víme, že v každé domácnosti dokáže udělat velký dojem. Skvěle se hodí ke všem ostatním tónům a je velice stylizovaná a módní.

Objednat

Parametry:

280×88 102x185cm. Plocha po rozložení: 210x122cm.

Využijte dnes neopakovatelné cenové akce na jednu z nejmodernějších sedaček – Para! Objednejte si ji již dnes a rozšiřte si možnosti bydlení.