Rubriky
Mapa služeb

Moderní a praktická černá rohová police do koupelny Wenko Bamboo

Jde to i bez vrtání. Problémy s vrtáním do koupelnové dlažby už nemusíte řešit. Teleskopický stojan této poličky jde jednoduše upnut mezi podlahu a strop, aniž byste museli vrtat díry do zdi či dlažby. Není tedy nutné poškozovat stěny v koupelně a také si ušetříte spoustu času a úsilí.

Je výškově variabilní – tyč je nastavitelná od 65 do 275 cm.

Teleskopický stojan z mimořádně pevného materiálu

Tyč této poličky je vyrobena z mimořádně pevného materiálu, který je schopný unést větší množství váhy. Průměr trubky je 22 mm, což umožňuje snadné a stabilní držení police v koupelně.

Výška každé police je 7 cm, což ji činí dostatečně vysokou pro uložení různých koupelnových potřeb a kosmetických přípravků. Plocha police je dostatečně velká pro umístění většího počtu předmětů.

Stylový design pro moderní koupelny

Tato police se hodí do každé moderní koupelny. Její černá barva s bambusovými prvky dodá vaší koupelně elegantní a přirozený vzhled. Určitě nebudete litovat investice do této praktické a stylové koupelnové police.

Nakupujte ještě dnes a získejte moderní a praktickou rohovou poličku do koupelny Wenko Bamboo.

Černá rohová police do koupelny Wenko Bamboo

Koupelnová police Wenko Bamboo je ideálním doplňkem pro moderní koupelny s praktickým zázemím. S ní snadno a rychle zorganizujete své koupelnové potřeby a kosmetické přípravky. Nakupujte ještě dnes a využijte všech výhod, které vám tato polička nabízí!