Rubriky
Mapa služeb

Luxusní černá šatní skříň Casarredo BEGGA III s zrcadlem


Luxusní černá šatní skříň s zrcadlem – Casarredo BEGGA III

Vhodná do moderního interiéru

Černá šatní skříň BEGGA III s posuvnými dveřmi a zrcadlem je luxusním kouskem nábytku, který dokáže skvěle doplnit každý moderní interiér. Ty správné doplňky jsou totiž důležité nejen pro fungování celého místnosti, ale také pro naše pohodlí a spokojenost.

Ozdobené dveře s více zrcadly

Dveře skříně jsou ozdobeny několika zrcadly. Tyto detaily kromě estetické funkce také plní praktickou roli. Díky nim můžeme mít v sestavě BEGGA III kompletní pohled na svůj outfit a zkontrolovat, zda všechno sedí tak, jak bychom chtěli.

Elegantní černá barva

Ideální pro příznivce elegantního černého nábytku, přináší šatní skříň BEGGA III do každé místnosti vynikající a minimalistický vzhled. Dodává celému prostoru vážnost a čistotu. Je jedním z těch kousků, který rozhodně nezůstane přehlédnut.

Vhodná do různých prostorů

Skříň je vhodná do ložnice, předsíně, studentského nebo obývacího pokoje. Kdekoliv vás napadne, že by se hodila. Je také obětavou společnicí v oblasti úložného prostoru. Díky několika policím a věšákům můžete uvnitř uložit nejen své oblečení, ale také další věci, které byste jinak samo o sobě museli roztrousit po celé místnosti.

Dvoudílný interiér

Vnitřek skříně je rozdělen na dvě části, viz obrázek ve fotogalerii. Díky tomu můžete využít prostor daleko efektivněji a přizpůsobit ho svým potřebám. Dveře můžete otevřít pouze na jedné straně nebo obou, podle toho, zda se k tomu prostorem náhodou dostanete, nebo ne.

Luxusní černá šatní skříň Casarredo BEGGA III s zrcadlem

Hliníkové ložiskové pojezdy Micra Sevroll

Jako součást vzácně luxusního celku nesmíme opomenout ani samotnou kvalitu zpracování. Skříň má hliníkové ložiskové pojezdy Micra Sevroll, které jsou nejen stabilní, ale také velice pevné. Tyto prvky přispívají k tomu, že se s nábytkem budete moci mnohem plynuleji manipulovat a celkově si víc užijete vaši novou šatní skříň.

Laminovaná dřevotříska a sololit

Je vyrobena z laminované dřevotřísky (16 mm) v černé barvě. To zaručuje, že bude odolná, trvanlivá a bude vypadat jako nová dlouhá léta. Zadní část je vyrobena ze sololitu, takže nefrčíme jen na víru módního trendu, ale i na kvalitní zpracování a preciznost dotvořenou do posledního detailu.

Plastové úchyty

Úchyty na dveřích skříně jsou plastové. Díky nim se šatní skříň BEGGA III snadno a pohodlně ovládá a budete se s ní moci pohybovat s mnohem větší lehkostí. Jednoduchý tvar také dokonale ladí s celkovým minimalistickým lookem, který šatní skříň přináší.

Luxusní černá šatní skříň Casarredo BEGGA III s zrcadlem

Demontovaný stav

Dodáváme v demontovaném stavu. To znamená, že to bude na vás, abyste BEGGA III složili dohromady a poskládali tak, aby odpovídala vašim potřebám. Je to ale i příležitost se seznámit se všemi detaily nábytku a máte tak možnost ocenit, jak všechno je skvěle promyšlené a zpracované.

Tak neváhejte a pořiďte si svou vlastní černou šatní skříň Casarredo BEGGA III s zrcadlem ještě dnes na isolund.cz!