Rubriky
Mapa služeb

Kvalitní vlněný koberec Flair Rugs Ortiz – velikost 160 x 230 cm

Vneste do interiérů nápaditý design v sytých a zářivých odstínech. Koberec Flair Rugs Ortiz dodá vašemu pokoji zcela nový, odvážný a originální nádech. Kombinace ručně vyřezávaných šedých a barevných geometrických tvarů, dělá z tohoto vlněného koberce nevšední kousek, který pozvedne styl kdekoliv v bytě.

Vlněný koberec Flair Rugs Ortiz

Originální design

Výrazné geometrické tvary jsou ručně vyřezávané z kvalitního vlněného koberce. To zajišťuje, že každý koberec je originální a nenajdete ho nikde jinde. Tento koberec přitáhne pozornost a dodá vašemu interiéru na živosti a stylu.

Ochrana podlahy a protiskluzová podložka

Zároveň tento koberec s originálním vzorem ochrání podlahu před poškozením, sousedy před hlukem a vaše nožky před zimou. Doporučujeme ale použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.

Péče o koberec

Koberec Flair Rugs Ortiz je vyroben z kvalitní vlny a dosahuje tak vysoké kvality a vysoké odolnosti vůči obvyklému opotřebení. Přesto doporučujeme, abyste byli opatrní při čistění a pečovali o svůj koberec tak, aby vám co nejdéle vydržel.

Pokud si tento koberec pořídíte, doporučujeme:

  • Použít protiskluzovou podložku, která pomůže udržet váš koberec bezpečně na místě a poskytne dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
  • Buďte opatrní při čistění. Před použitím jakýchkoli čisticích prostředků na koberec nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti stálobarevnost.
  • Nelekněte se, že prvních pár týdnů bude koberec tak trochu línat. To je běžná vlastnost vlněných koberců, která se přibližně po prvním měsíci ustálí. Nitky z koberce nevytahujte, ale jednoduše odstřihněte.
  • Vyhněte se dlouhodobému vystavení přímému slunečnímu světlu, protože to může způsobit vyblednutí některých barev.
  • Koberec doporučujeme pravidelně otáčet, aby bylo zajištěno rovnoměrné opotřebení.
  • Rozlitou tekutinu z látky ihned očistěte pomocí čistého suchého bílého hadříku, ale pozor, nedrhněte.

Poznámka: Při výrobě tohoto koberce se používá latex.