Rubriky
Mapa služeb

KARE Design – Soška šimpanze s podnosem černá 52cm


Úvod

KARE DESIGN Soška Šimpanz s podnosem – černá, 52cm je originální a netradiční dekorativní prvek, který rozveselí každý interiér. Jedná se o sošku šimpanze s podnosem na hlavě, kterou si můžete využít nejen jako doplňek, ale také jako praktický pomocník.

Popis sošky

Tento roztomilý kousek je vyroben z polyresinu a má černou barvu. Je 52 cm vysoký a občerstvení nebo šperky servíruje na svém hlavě s pomocí lakované ocelové mísy. Sošku navrhla a vyrobila společnost KARE Design, která se specializuje na designový nábytek a doplňky.

Praktické využití

Tuto opičku s táckem můžete využít na každodenní bázi, ať už jako praktický pomocník při servírování drobných občerstvení na večírku u vás doma nebo na ukládání svých šperků v ložnici. Můžete ji umístit i v chodbě jako držák klíčů. Soška šimpanze s podnosem se hodí do každého interiéru a rozhodně způsobí pobavení vašich hostů.

Jedinečnost každého kusu

Každý kus je ručně vyroben, takže každý z nich je naprosto jedinečný. To znamená, že vámi zakoupená soška bude patřit jen vám a nikdo jiný takový kousek nemá. Opička s táckem se tak stává nejen praktickou, ale i originální dekorací.

Odkazy a další produkty

Pokud se vám líbí tato kreativní soška, můžete si ji zakoupit na stránkách e-shopu Esrom, který nabízí široké spektrum designových výrobků. Kromě opičky s táckem najdete v nabídce také další zvířecí kamarády s podnosy. Spolu tvoří nevšední a nezapomenutelný výběžek dekorativních prvků.

Závěr

je jedinečná dekorativní soška, která se hodí do každého bytu. Můžete ji využít jako pomocníka při servírování občerstvení nebo jako praktickou dekoraci do vašeho interiéru. Každý kus je ručně vyroben a jedinečný. Opička s táckem je k dostání na e-shopu Esrom spolu s dalšími dekorativními prvky.