Formulář pro vygenerování informativního letáku pro distribuci do všech domácností ve vaší obci na objednání jídla pro seniory a další potřebné

Tento formulář slouží k tomu, aby v Česku fungoval jeden standardizovaný zaručený systém, jak si mohou všichni senioři objednat jídlo ap., aby nemuseli vycházet ven.

Systém funguje primárně na bázi pečovatelských služeb, které pokrývají celou Českou republiku, zřizují je obce nebo nestátní sektor, jsou to zákonem registrované sociální služby, které nejlépe znají terén.

Do formuláře je potřeba napsat, která pečovatelská služba ve Vaší obci tuto službu zajišťuje. Jejich přehled najdete zde: https://mapapecovatelskychsluzeb.cz/, případně zde v excelové tabulce.

Pokud ve vaší obci zajišťujete zásobování seniorů jinak, zaškrtněte položku “Jinak” a vyplňte údaje pro kontaktování

Náhled

Vygenerovaný výsledek bude trošku hezčí


Obec spouští službu pro občany obce v souvislosti s mimořádnými opatřeními v ČR.

Jste z obce a nemáte nikoho, kdo by vám pomohl s nákupem potravin, drogerie, léků nebo byste si rádi vypůjčili knížku z knihovny?

Koordinační tým má za cíl pomáhat, v souvislosti s epidemií koronaviru, především osamělým občanům, seniorům, kterým nemohou pomoci s danými službami rodinní příslušníci či přátelé. Případně lidem v karanténě, kteří jsou odkázáni sami na sebe.

Doporučujeme využít službu i aktivním seniorům a zejména osobám se zdravotní indispozicí a předejít tak riziku nákazy.

Koordinační týmvolejte telefonní vám rád nákup (potraviny, drogerie, léky, knihy) zajistí. Využitím služby neobtěžujete, využitím služby snižujete riziko nákazy sebe i ostatních občanů.

CO služba nabízí?

Nákupy potravin a drogerie – nechoďte zbytečně do obchodů nebo do marketů. Nákup základních potravin a drogerie v běžném množství k denní spotřebě pro vás obstaráme my.

Nákup léků – nenavštěvujte zbytečně obvodního lékaře, odložte vyšetření, která nejsou nutná na později. Potřebujete v lékárně nebo u lékaře vyzvednout léky? Léky vám na základě plné moci vyzvedneme, podrobnosti spolu dojednáme telefonicky.

Dovoz knih z knihovny – chybí vám „kniha“ jako dobrý společník? Ve spolupráci s knihovnou vám rádi zapůjčíme knihu domů.

JAK si službu objednat?

Pro objednání těchto služeb volejte telefonní číslo:
nebo pište na e-mail:

PRAVIDLA objednávání:

  • Objednávku dopraví pracovník vybaven náležitými ochrannými pomůckami, v čase rozvozu je nutné být na udané adrese.
  • Při objednávce uveďte své jméno, příjmení, adresu, telefon a váš nákupní/výpůjční seznam. Platba probíhá pouze za hotové. V jednom dni lze uskutečnit maximálně jednu objednávku.

Vydala obec ,