Rubriky
Mapa služeb

Dřevěná stolička BIZZOTTO ARTUR 41cm – pohodlný a stylový kousek na sezení

Hledáte nový kousek nábytku, který bude nejen praktický, ale i stylový? Přemýšlíte, co by se hodilo k vašemu interiéru? Co takhle tradiční dřevěná stolička s moderním nádechem? Pak by vás mohla zaujmout právě dřevěná stolička BIZZOTTO ARTUR s rozměry 41x33x35 cm.

O PRODUKTU

Stylová stolička ARTUR od italské firmy stylového nábytku BIZZOTTO. Stoličku ARTUR tvoří 3 decentní nohy z černě lakovaných dvojitých kovových tyčí, na nichž je samotné tělo z kmene akáciového dřeva s polyuretanovým lakem. Jelikož jde o kmen dřeva, každá stolička je svým způsobem originál a rozměry a vzhled se mohou lišit. 

Hledáte-li seriózní kus nábytku, který bude královat vaší kanceláři, pak by právě tato stolička mohla být tou správnou volbou. Její decentní vzhled elegantně doplní jakékoli pracovní prostředí.   

S ČÍM LADIT

Dřevěná stolička se krásně hodí do klasických, moderních i boho či venkovských interiérů. Můžete ji umístit na jakékoliv místo v interiéru, ať už do obývacího pokoje, ke kosmetickému stolku do ložnice, pracovny či jen tak do prázdného rohu jako dekoraci. Tahle stolička Vám rozhodně ostudu neudělá.

A co kdybyste si ji pořídili pro svoji oblíbenou čajovnu? Jedna věc je jistá – s touhle stoličkou uděláte rozhodně osobitý kousek a zvláštní místo pro relaxaci a užívání si svých oblíbených čajů.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Materiál nohou: kov

Materiál těla: akáciový kmen

Rozměry vxšxh: 41x33x35 cm

Rozměry se můžou lišit.

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: není nutná

Péče: pečovat vlhkým hadříkem

Tuto křesílko můžete zakoupit na Maliboo.cz a přidat tak pohodlí a stylový nábytek do vašeho domova. Klikněte sem pro přímý odkaz na produkt.

Stolička Artur

Rozhodněte se pro kvalitní a pohodlnou stoličku, která bude dokonalým spojením tradičního a moderního stylu.