Rubriky
Mapa služeb

Dětská postýlka Wrap – ideální volba pro spokojený spánek dítěte

Pokoj dítěte je jedním z nejdůležitějších míst v každém domě. Proto je velmi důležité zvolit správný nábytek pro děti, který bude nejen vkusný a moderní, ale také bude ergonomický a bude splňovat požadavky dětského organizmu. Mezi prvky, které nejvíce ovlivňují kvalitu spánku dítěte, patří samozřejmě postýlka. Proto Vám představíme krásnou dětskou postýlku Wrap, která bude tou nejlepší volbou pro spokojený spánek Vašeho dítěte.

Krásný dětský nábytek Wrap

Postýlka Wrap je součástí kolekce moderního nábytku pro děti a mládež. Tento nábytek je charakteristický svojí kombinací barev bílé a bukového dřeva. Prakticky laděný design a pečlivě zvolené materiály jsou tou správnou volbou pro rodiče, kteří kladou důraz na estetiku a zdravotní aspekty nábytku.

Vzhledem k tomu, že nabídka nábytku je velmi široká, umožní Vám kolekce Wrap libovolné uspořádání, a kdykoli můžete dokoupit další kusy podle potřeb a věku dítěte. Součástí kolekce jsou dva rozměry dětské postýlky, zásuvky pod postýlku, šatní skříně tří i dvoudveřová, knihovna, komoda se šuplíky, přebalovací pult, psací stůl, kontejner pod psací stůl a také postel pro větší děti.

Kolekce nábytku má hrany ukončeny laserovou technikou, která zaručuje, že hrany jsou vysoce odolné proti vlhku a teplu a vypadají jako z jednoho kusu, jsou bezešvé. Komfort užívání zvýší systém Soft Close, který zaručí tichý dojezd dvířek a zásuvek, což umožní používat nábytek i během spánku dítěte. Zaoblené úchyty z bukového masivu garantují maximální bezpečnost užívání a vkusně doplní celkový koncept nábytku. Neutrální bílá barva umožní přidávat doplňky a další dekorace pro změnu tématu pokoje.

Postýlka

Postýlka Wrap zaujme jak svým moderním designem, tak i praktickými vlastnostmi, které ji dělají tou nejlepší volbou pro Vaše dítě. Postýlka je vyrobena z lakované MDF desky a laminované dýhy dovážené z Německa. Prvky v barvě dřeva jsou z bukového masivu a tím je zajištěna vysoká odolnost, bezpečnost užívání a dlouhá životnost. Korpusy postýl