Rubriky
Mapa služeb

Černé látkové otočné křeslo s plyšovým teddy medvídkem – královská pohodlnost do vašeho obývacího pokoje!

Křeslo Teddy značky Richmond se pyšní velice příjemným plyšovým čalouněním černé barvy. Navíc je vybaveno lakovanou kovovou podnoží s otočnou funkcí. Křeslo představuje skvělé místo pro relaxaci nebo čtení knížky – jistě si jej zamiluje každý člen rodiny. Do interiéru navíc přinese nádech elegance a luxusu.

Zobrazené čalounění je Black Teddy.

Pokud si chcete tento nádherný kousek pořídit, máte na výběr ze stovky odstínů a materiálů, z nichž si můžete vybrat ten, který nejlépe odpovídá vašemu vkusu i interiéru.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, stáhněte si náš vzorník, popřípadě nás neváhejte kontaktovat.

Křeslo Teddy je vyrobeno z kvalitních materiálů a ručně šité. Výrobce garantuje kvalitu a dlouhou životnost tohoto produktu. Křeslo je velmi měkké a pohodlné díky vysokému polstrování, které se přizpůsobí vaší postavě a tím zajistí maximální pohodlí.

Díky kombinaci moderního designu a kvalitního zpracování se jedná o křeslo, které je vhodné pro všechny, kteří si chtějí dopřát královskou pohodlnost v domácím prostředí.

Černé látkové otočné křeslo s plyšovým teddy medvídkem – královská pohodlnost do vašeho obývacího pokoje!

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Přesto jsme si jisti, že nebudete chtít tak krásné křeslo vrátit. Objednejte si ho ještě dnes a staňte se majitelem luxusního křesla Teddy!

Odkaz na produkt