Rubriky
Mapa služeb

Bílý lakovaný TV stolek Kave Home Eunice – precizní designový kousek pro váš obývací pokoj


Praktický úložný prostor a poutavé provedení

TV stolek Kave Home Eunice nabízí nejen stylové provedení, ale také praktický úložný prostor pro vaše věci. Úložný prostor stolku je tvořen praktickými policemi a skříňkou, které vám pomohou udržet váš obývací pokoj uklizený.

Skandinávský design pro nadčasovou krásu

Eunice je typickým představitelem skandinávského designu. Od světlého dřeva, bílé barvy až po jemnou eleganci, vše z toho najdete v jednom kousku nábytku. Bílý lakovaný TV stolek Kave Home Eunice dodá interiéru nadčasový prvek, který se bude hodit do každého moderního obývacího pokoje.

Čištění a údržba

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

Vysoce kvalitní materiály

TV stolek Kave Home Eunice je vyroben z kvalitních materiálů, které zajišťují jeho dlouhou životnost a kvalitu. Bílý lakovaný povrch je odolný proti poškrábání a skvrnám. Dřevěné detaily jsou velmi pevné a odolné při každodenním používání.

Bílý lakovaný TV stolek Kave Home Eunice je ideální volbou pro všechny, kteří hledají elegantní a moderní nábytek s praktickým úložným prostorem. Navštivte náš eshop Nábytek Přehledně a objednejte si tento designový kousek do vašeho domova.